4.8.2014POZRITE SI NAŠE REFERENCIE
4.8.2014VOLAJTE 0905 680 122
Kancelária
Kancelária Nájdete nás v Bratislave Devínskej Novej Vsi na Eisnerovej 56/B
Výkup bytov Vykupujeme byty - platba v hotovosti!
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

REFERENCIE KLIENTOV

Kúpa rodinného domu v Devínskej Novej Vsi - Magdaléna M. s manželom, 2012:

" Dovoľte mi poďakovať Vám za Váš profesionálny, no pritom  osobný prístup, s ktorým sme sa stretli pri hľadaní a následnej kúpe nášho domu prostredníctvom Vašej realitnej kancelárie.Váš prístup nám ušetril veľa času pri kúpe domu tým, že ste nám predstavili a ukázali len také nehnuteľnosti, ktoré presne spĺňali naše očakávania a potreby. Vďaka Vám sa nám podarilo v krátkom čase získať dom presne podľa našich predstáv, vo vynikajúcom prostredí a Vaše profesionálne rady a pomoc sme ocenili aj pri kontakte s katastrálnym a notárskym úradom.

Kúpu nehnuteľnosti prostredníctvom Vašej realitnej kancelárie preto odporúčam každému, kdo očakáva vysoko profesionálny a individuálny prístup, seriózne konanie a má záujem získať nehnuteľnosť presne podľa svojich očakávaní"

 

Predaj bytu v DNV a kúpa rodinného domu v DNV, Michal J. s manželkou, 2012:

"Vynikajúca komunikácia, ľudský prístup a odborné znalosti pán Sítha nám zjednodušili a veľmi pomohli pri predaji bytu a následnej kúpe nášho rodinného domu."

 

Predaj rodinného domu v Prievoze - Andrea K. s manželom, 2012:

"Pri predaji rodinného domu v Prievoze sme využili služby Ing.Roman Sítha. Vďaka jeho trpezlivému prístupu sme našli kupujúcich a aj celý právny servis prebehol korektne"

 

Pedaj 1 izbového bytu v DNV a náslene kúpa 4 izbového bytu v DNV, Rastilsav Š. s manželkou, 2012,2013:

"S realitnou kanceláriou RK LIVE BRATISLAVA, s.r.o. a konkrétne s p. Síthom máme le tie najlepšie skúsenosti.Vďaka nemu prebehol predaj nášho 1-izbového bytu a následne kúpa 4- izbového rýchlo a bez akýchkoľvek problémov. Dokonalá znalosť lokality a skvelý prehľad realít v Devínskej Novej Vsi je základom kvalitného servisu, ktorý realitná kancelária poskytuje. Výhodou sú aj skoré informácie o možnej ponuke nehnuteľností, ktorými kancelária často disponuje, čím zákazník získava šancu byť medzi prvými záujemcami o obhliadku/kúpu ešte pred uverejnením ponuky na internet.Pokiaľ budeme v budúcnosti opäť riešiť otázku bývania, určite sa na p. Sítha obrátime zas."

 

Kúpa 1 izbového bytu v DNV, František R., 2013:

"So službami p. Ing. Sítha som bol veľmi spokojný nakoľko mal profesionálny prístup a vedel flefibilne reagovať na moje vecné a časové požiadavky a pomohol mi aj s vybavovaním hypotéky. P. Sítha som odporučil aj mojej rodine pri kúpe bytu a tiež boli s jeho službami spokojní.Touto cestou mu za poskytnuté služby ešte raz ďakujem."

 

Kúpa rekreačného domu v DNV, Adriana L., 2013:

"Koncom minulého roka sme cez p. Sítha kúpili rekreačný domček v DNV. Predaj prebehol vo veľmi priateľskej atmosfére a hlavne rýchlo, čo bolo našou podmienkou. Sme veľmi spokojní, ponecháme si jeho kontakt a odporúčame ďaľším klientom."

 

Kúpa 1,5 izbového bytu v DNV, Miroslava H., 2014:

"So službami a prístupom p.Sítha som bola nadmieru spokojná. Od prvej obhliadky až po nasťahovanie bol veľmi ochotný a nápomocný, hlavne pri vybavovaní všetkých potrebných dokladov a náležitostí súvisiacich s kúpou. Určite ho môžem doporučiť ako spoľahlivého a dôveryhodného človeka /makléra/."

 

Predaj stavebného pozemku v DNV, Marán A., 2014:

"Ďakujem p. Síthovi za služby spojené s predajom pozemku v DNV, jeho služby boli profesionálne. Po prvých, úvodných kontaktoch som mu sám od seba povedal, že pozemok chcem predať jedine s ním a nesklamal som sa. Nebyť zavinenia na mojej strane, dalo by sa konštatovať, že "predané obratom".

 

Predaj 4 izbového bytu s garážou v DNV, Helena M. s manželom, 2014:

"So službami realitnje kancelárie RK LIVE Bratislava, s.r.o. sme veľmi spokojní. Konkrétne s pánom Ing. Síthom máme len tie najlepšie skúsenosti.Pri predaji nášho 4 izbového bytu v DNV postupoval vysoko profesionálne, priaťeľsky a reagoval flexibilne.Jeho služby môžeme vrelo odporučiť každému , kto očakáva od realitného makléra spoľahlivosť a dôveryhodnosť.Ďakujeme pán Síth."

 

Predaj chaty a záhrady v DNV smer na Devín, Karol S., 2014:

"Oceňujeme aktívny prístup p. Sítha pri hľadaní klienta na kúpu našej chaty, čo nebolo jednoduché. Zároveň pozitívne hodnotíme jeho flexibilitu a operatívnosť pri zariadení všetkých právnych náležitostí, takže sme celú transakciu zvládli rýchlo a bez akýchkoľvek ťažkostí. Radi preto odporúčime služby jeho realitnej spoločnosti aj iným klientom."

 

Kúpa rekreačného domu v DNV, PhDr. Dana G., 2014:

"Kúpa nehnuteľnosti zvyčajne predstavuje náročný proces od ocenenia, cez obhliadky, zabezpečenie právneho servisu, znalecké posudky, vybavovanie na katastri.Chce sa poďakovať Ing.R.Síthovi za profesionálne odvedenú prácu.Aj vďaka jeho spoľahlivosti a znalosti terénu sme kúpili pre nás dom v Devínskej Novej Vsi bez vážnejších stresov a napätí.Oceňujem jeho pokoj a rozvahu, takže žiadna prekážka sa nám nezdala neprekonateľná."

Predaj 3izbového bytu a kúpa garsónky v DNV,Natália Krajčírová, 2014:

"Rozhodla som sa predať a následne kúpiť byt cez RK LIVE BRATSILAVA,s.r.o.a bola som milo prekvapená. Celý proces prebehol hladko, rýchlo a bez problémov a komplikácií. Ďakujem pani Striebornej , ktorá je šikovná, zabehnutá už veľa rokov v realitách. Som nadmieru spokojná aj preto, že na všetky miesta kam bolo potrebné ma vozila autom, čím som ušetrila veľa času, pričom to nebola jej povinnosť. A okrem iného je to veľmi príjemná a priateľská žena, ktorá mi vo všetkom ochotne poradila. Som vďačná a určite odporúčam pani Striebornú pri riešení kúpy/predaja nehnuteľností."

Kúpa 1 izbového bytu v Devínskej Novej Vsi, Ing. Alžbeta Sz., 2014

"S realitnou kanceláriu LIVE BRATISLAVA,s.r.o, a obzvlášť s jej reprezentantkou Soňou Striebornou so bola veľmi spokojná. Pri svojej práci ukázala svoje zručnosti, pohotovosť, ochotu. Vedela komunikovať s personálom inčtitúcií, ktoré bolo potrebné pri kúpe bytu navštíviť."